خدمات ویزا

اگر قصد گرفتن ویزای توریستی یا تجاری کشوری را دارید، از «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» کمک بگیرید. ما برای گرفتن ویزا و حل مشکلاتتان از طریق ایده‌ها و روش‌های پیشرفته‌ای راه حل‌های بی‌نظیری را در اختیار مشتریانمان قرار می‌دهیم. چه به قصد تفریح و سرگرمی و چه با هدف تجاری قصد سفر داشته باشید، درخواست اخذ ویزای مورد نیاز خود را با خیال آسوده به ما بسپارید. استعدادهای تیم مدیریتی و کارکنان ما در «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» مایه مباهات ماست. مهارت و تجربه‌های بی نظیر این تیم در صنعت خدمات مسافرتی و تکنولوژی اطلاعات، سرمایه ما و جمله «رضایت مشتری کلید موفقیت بی‌وقفه ماست»، شعار ماست.

پس در صورت نیاز به هر نوع خدماتی در رابطه با ویزا با ما تماس بگیرید و اطمینان داشته باشید که تیم حرفه‌ای ما پاسخ‌گوی تمامی نیازهای شما می‌باشد. بخش مشاورین ویزای ما برای تسریع در امر اخذ ویزای مشتریانمان به همکاری نزدیک با تمامی سفارت‌خانه‌ها می‌پردازد. از آن‌جا که ما یاد گرفته‌ایم چگونه مشکلات و پیچیدگی‌های اخذ ویزا و کاغذبازی‌های سفارتخانه‌ها را حل کنیم، می‌دانیم که چگونه شما را به ویزای دلخواهتان برسانیم. هنگامی که شما هیچ کنترلی بر روی اعمال و تصمیم گیری‌های سفارت‌خانه‌ها، کنسول‌گری‌ها و دیگر دفاتر مؤثر بر ویزای درخواستیتان را ندارید، ما به دلیل داشتن ارتباطات کاری بسیار خوب و نزدیک با تمامی کنسولگری‌ها و سفارت‌خانه‌ها، به راحتی برای شما ویزا می‌گیریم. ما همواره به هدف خود رسیده‌ایم و هر آنچه که از دستمان بر بیاید انجام خواهیم داد تا شما را نیز به اهدافتان برسانیم.

 

 

ویژگی‌های اخذ ویزا از طریق «مجموعه آژانس های آیناز ستاره»

  1. سرعت فوق العاده: مجموعه آژانس های آیناز ستاره می‌تواند فرآیند اخذ یک ویزای مسافرتی را به سرعت انجام دهد. بسته به کشور مقصد شما، حتی گاهی در عرض یک روز، می‌تواند ویزای مورد نیاز شما را اخذ نماید.
  2. خط کامل خدمات دهی: «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» می‌تواند شما را در دریافت ویزای مسافرتی خود برای سفر 200 کشور دنیا همراهی نماید و حتی ویزاهای الکترونیکی مانند ویزای ETA استرالیا و یا ESTA آمریکا را برایتان اخذ نماید.
  3. مجموعه آژانس های آیناز ستاره می‌تواند در تأمین مستنداتی مانند انواع دعوتنامه‌ها، ترجمه مدارک و یا ممهور کردن آن به مهر وزارت امور خارجه و یا دادگستری شما را یاری نماید.
  4. پایگاه اطلاعاتی تخصصی:  مشتریان و کاربران وب سایت ما می‌توانند در پایگاه اطلاعاتی تخصصی ویزای «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» که اطلاعات لازم جهت اخذ ویزای کشورها برای افراد با ملیت‌های مختلف در آن وجود دارد، اطلاعات مورد نیاز خود در رابطه با نحوه اخذ ویزا، هزینه‌های مربوطه، مدارک مورد نیاز، اپلیکیشن فرم‌های مربوط به هر کشور و سایر موارد لازم را بیابند و سپس با آگاهی کامل درخواست خود را برای ما ارسال نمایند.
  5. متخصصین ویزای مسافرتی: تیم مجرب «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» جهت اخذ ویزای مسافرتی افرادی متخصص هستند که درخواست شما را قبل از ارائه به سفارت با دقت و وسواس بررسی می‌نمایند تا پرونده شما فاقد هر گونه نقصان و کسری باشد. تیم مجرب و آموزش دیده ما از اینکه شما فرآیند اخذ ویزای خود را به ما سپرده‌اید، و اعتمادی که به ما دارید، قدردانی کرده و از هیچ تلاشی برای انجام دقیق و بی عیب و نقص درخواست شما دریغ نخواهد کرد.
  6. امنیت اطلاعات خصوصی و حریم شخصی شما: با «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» اطلاعات خصوصی و حریم شخصی شما در دستان امنی قرار دارد. ما حساسیت بالای مدارک و اطلاعاتی که باید برای اخذ ویزا در اختیار ما قرار دهید را درک نموده و به شما اطمینان کامل می دهیم که حفظ اطلاعات شخصی شما اولین اولویت کاری ماست. مجموعه آژانس های آیناز ستاره مدارک و اطلاعات شخصی شما را به هیچ عنوان با شخص ثالثی به اشتراک نخواهد گذاشت.
  7. پیگیری سفارش: به محض دریافت درخواست شما مبنی بر اخذ ویزا از طریق «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» ایمیل دریافت به شما ارسال خواهد. شما نیز می‌توانید در صورت نیاز، وضعیت درخواست ویزای خود را در هر زمانی از تیم تخصصی اخذ ویزای ما پیگیری نمایید.

 

تماس با بخش خدمات ویزا :

02181050 - ستاره میرداماد

02175342 - ستاره نیاوران