ارزانترین نرخ بلیط هواپیمای خارجی

ارزانترین نرخ بلیط هواپیمای داخلی

نرخ مصوب تهران به اصفهان

setarehmirdamad

کلیه ایرلاینها

00:00

00:00

تهران

....

اصفهان

----

754.000

نرخ مصوب تهران به شیراز

setarehmirdamad

کلیه ایرلانها

00:00

00:00

تهران

....

شیراز

11 فروردین

920.000

نرخ مصوب تهران به کیش

setarehmirdamad

کلیه ایرلانها

00:00

00:00

تهران

....

کیش

11 فروردین

1.345.000

نرخ مصوب تهران به مشهد

setarehmirdamad

کلیه ایرلانها

00:00

00:00

تهران

....

مشهد

11 فروردین

1.019.100

نرخ مصوب تهران به اهواز

setarehmirdamad

کلیه ایرلانها

00:00

00:00

تهران

....

اهواز

11 فروردین

930.000

نرخ مصوب تهران به تبریز

setarehmirdamad

کلیه ایرلانها

00:00

00:00

تهران

....

تبریز

11 فروردین

885.000

خرید بلیط هواپیما

بلیط پروازهای داخلی

قصد سفر داخلی دارید؟ با انتخاب «آیناز ستاره میرداماد» برای خرید بلیط و انتخاب پروازهای چارتر و یا سیستمی‌ بليط هواپيمایتان به مقاصد داخلی را چه برای سفر تفریحی، یا یک جلسه مهم کاری به راحتی در دست داشته باشید. چه برای سفر به شرق یا غرب کشور برنامه‌ریزی می‌کنید و چه در حال برنامه‌ریزی برای ماه‌های بعد هستید، و چه دنبال بلیط‌های لحظه‌ آخری هستید، در هر حال به راحتی می‌توانید بلیط تهیه کنید.  بلیط چارتر داخلی را با ضمانت اعتبار بخرید، پروازهای سیستمی را با بهترین قیمت ببینید و با خیال راحت سفرتان را آغاز کنید.

 

بلیط پروازهای خارجی

بهتر نیست بليط هواپيمای سفرهای خارجی‌تان را از یک ایرلاین معتبر بخرید؟ البته شاید بخواهید اول قیمت‌  پروازهای مختلف را ببینید و مناسب‌ترینشان را انتخاب کنید. گاهی سرعت خرید بلیط و رفتن به سفر برای شما اهمیت بیشتری دارد چون باید در کمتر از 24 ساعت آینده به جایی آن سوی کره‌ی زمین برسید. هر تصمیمی که داشته باشید می‌توانید با کمک «آیناز ستاره میرداماد» بهترین گزینه را انتخاب کنید. شما به راحتی می‌توانید خرید بليط هواپيما برای هر جایی از دنیا در هر ساعتی از شب و روز با پرداخت ریالی و دریافت رسید قطعی خرید در لحظه، بلیط هواپیما بخرید و از خدمات ما بهره بگیرید.

 

بلیط ارزان  پروازهای داخلی کلیه کشورها

وقتی به اروپا می‌روید دوست دارید در یک شهر مستقر شوید یا در شهرهای مختلف سفر کنید؟ از رم به میلان و فلورانس بروید و یا از هامبورگ سفری کوتاه به پاریس داشته باشید؟ اگر اهل ماجراجویی با سفرهای کوتاه چند روزه در شهرهای اروپا هستید، از پروازهای داخل اروپای  «آیناز ستاره میرداماد» با مناسب‌ترین قیمت ممکن و از بهترین ایرلاین‌های دنیا بلیط بخرید با مناسب‌ترین قیمت، بلیط هواپیما بخرید. همین حالا دست‌به‌کار شوید. 

 

مسیرهای پرطرفدار پرواز داخلی

شما می‌توانید برای تهیه بلیط تمامی پروازهای روزانه ، برای تمام مسیرهای داخل کشور ، «آیناز ستاره میرداماد»، را انتخاب کنید. از بلیط چارتر تا سیستمی گرفته، تا بلیط برای ماه بعد یا همان روز، همه و همه را می‌توانید به راحتی خریداری کنید. بدون نیاز به رفتن به آژانس هواپیمایی، بدون اتلاف وقت، فقط با یک تلفن ، بلیط هواپیما را برای نقطه به هر نقطه‌ دیگر ایران تهیه کنید.

 

مسیرهای پرطرفدار پروازهای خارجی

آیا به سفرهای کم هزینه و بدون ویزا علاقه دارید؟ موقعیت سفرهای این چنین کم نیستند. می‌توانید با کمک ما به راحتی به کشورهای اطراف‌مان سفر کنید. اگر دوست دارید  به یک سفر خارجی بروید، می‌توانید ترکیه را انتخاب کنید. از استانبول گرفته تا آنتالیا و کوش آداسی و مارماریس همه و همه شما را صدا می‌زنند. فقط کافی است اراده کنید. در کمترین زمان ممکن می‌توانید از «آیناز ستاره میرداماد» بلیط بخرید و به ترکیه بروید. کشورهایی مثل گرجستان، ارمنستان و ترکمنستان هم در همین نزدیکی است که به راحتی می‌توانید بلیط آنها را از ما بخرید. دبی هم کم هم طرفدار ندارد، بلیط دبی را از هر پرواز و هواپیمایی‌ای که دوست دارید با آن سفر کنید، می‌خواهید می‌توانید از آژانس آیناز ستاره میرداماد خریداری کنید. اینها مسیرهای پرطرفداری هستند که پروازهای زیاد و ارزانی هم برایشان پیدا می‌شود.


iconخرید بلیط از شرکت های هواپیمایی :

تماس با بخش خرید بلیط پرواز :

02181050 - ستاره میرداماد

02175342 - ستاره نیاوران