خدمات پیکاپ ویزا

 

پیکاپ پاسپورت و پیکاپ ویزا :

با توجه به اینکه جهت درج ویزا در پاسپورت الزامی به حضور شخص متقاضی در سفارت نیست، پاسپورت شما می‌تواند از طریق یک کارگزار تحویل سفارت گردد. فرآیند ارسال پاسپورت به سفارت، بازپس‌گیری و بازگرداندن پاسپورت پس از گرفتن ویزا به شخص متقاضی را پیکاپ پاسپورت  ( Pick Up Passport )یا پیکاپ ویزا ( Pick Up Visa )  می‌گویند. از مزیت‌های اصلی پیکاپ ویزا، خصوصاً زمانی که قصد گرفتن ویزا از کشورهایی را دارید که در ایران سفارت‌خانه ندارند، هزینه پایین نسبت به هزینه‌های سفر به کشور واسطه برای گرفتن و یا تمدید ویزا در کشور واسط یا کشور مقصد می‌باشد.

پیکاپ پاسپورت و ویزای آمریکا:

طبق قوانین سفارتی آمریکا برای پیکاپ پاسپورت‌هایی که در سال 2013 مصاحبه شده و ویزای آنها مورد تأیید جهت صدور واقع شده‌اند، ام پست (EMPOST ) دبی برای تحویل پاسپورت به سفارت مشخص شده است. معمولاً نیازی به الصاق مدارک در این مرحله نیست اما توصیه می‌شود مسافران عزیز نسخه برگه زرد و فرم DS 160 مسافران تحویل دهند.

پیکاپ پاسپورت و ویزای کانادا:

بعد از درخواست ویزای کانادا، سفارت کانادا جواب را از طریق ایمیل به متقاضی اعلام می‌کند. در صورت قبول شدن درخواست، متقاضی برای درخواست ویزا باید پرینت آن ایمیل را به همراه پاسپورت به سفارت کانادا در آنکارا ببرد. در صورت تمایل به انجام غیرحضوری این کار، متقاضی باید فرم وکالت را به همراه مدارک مذکور به نماینده خود بدهد.

بنابراین با همکاری «مجموعه آژانس های آیناز ستاره» به راحتی قادر خواهید بود بدون سفر به کشورهای واسطه ویزای آمریکا یا کانادای خود را دریافت کنید.

 

تماس با بخش خدمات پیکاپ :

02181050 - ستاره میرداماد