نام هتل :

Shangri La Rasa Sayang Resort hotel

توضیحات هتل :

Penang با مشرف به ساحل Batu Feringgi ، Rasa Sayang Resort & Spa ، شرکت Shangri-La ، اتاق های جاداری را در خود جای داده که 30 هکتار از باغ های گرمسیری احاطه شده اند.

این هتل دارای دو استخر روباز در باغ گارد و یک استخر بزرگسال در بال راسا است.

WiFi رایگان در سراسر ملک موجود است. Rasa Sayang Resort & Spa ، Penang از Shangri-La ، خدمات شاتل رایگان را به میراث یونسکو در شهر جورج تاون ، واقع شده است که 20 دقیقه رانندگی با آن فاصله دارد.

همچنین در صورت درخواست از فرودگاه فرودگاه لیموزین نیز استفاده می شود.

اتاقهای شانگری-لا راسا سایانگ دارای منظره دریا یا تپه های پنانگ است. آنها جادار و با تزئینات چوبی و پارچه های رنگارنگ تزئین شده اند.

حمام اختصاصی و اینترنت رایگان برای راحتی مهمان فراهم شده است. Resa Sayang Resort دارای یک زمین گلف 9 سوراخ ، یک مرکز اکو و یک منطقه ماجراجویی و یک فضای بازی بزرگ برای کودکان در یک ملک خواهر است. میهمانان می توانند در یک سالن ورزشی مجهز تمرین کنند یا از ماساژ و درمان هایی مانند آروماتراپی در CHI ، Spa لذت ببرند.

استخرهای شنا و غرفه یوگا از دیگر گزینه های خوب آرامش هستند. Feringgi Grill غذاهای اروپایی با چشم اندازهای زیبا از باغ های محوطه ارائه می دهد.

همچنین انتخاب خوبی از شراب و سیگار را در اختیار شما قرار می دهد.

میهمانان می توانند از غذاهای معتبر محلی در کافه بازار ادویه جات ترشی جات لذت ببرند یا از نوشیدنی های خود در رستوران و نوار پینانگ لذت ببرند Rasa Deli که در زیر درختان باران واقع شده است ، کوکی ها ، کیک ها و ساندویچ ها را از شما دور می کند

نقشه:

گالری تصاویر هتل :