نام هتل :

Ramada Plaza Agra hotel

توضیحات هتل :

Ramada Plaza Agra با ارائه یک استخر در فضای باز در سال و مناظر باغ ، در آگرا قرار دارد. یک اتاق بازی و یک سالن مشترک / منطقه تلویزیونی مشترک در محل وجود دارد. پارکینگ خصوصی رایگان در دسترس است. اتاق ها دارای تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای و مینی بار هستند.

واحدهای خاص برای راحتی شما یک منطقه صندلی دارند. یک کتری در اتاق پیدا خواهید کرد. همه اتاق ها دارای حمام اختصاصی مجهز به دوش هستند.

برای راحتی شما دمپایی و لوازم بهداشتی رایگان پیدا خواهید کرد. یک میز جلوی 24 ساعته در این ملک پیدا خواهید کرد. مهمانان می توانند برای برنامه ریزی یک سفر یک روزه یا برای کرایه اتومبیل ، به کارمندان میز تور مراجعه کنند.

تمیز کردن خشک ، خشکشویی و انبار چمدان در دسترس است. میهمانان می توانند از یک وعده غذایی در رستوران محل کار لذت ببرند ، و پس از آن نوشیدنی در نوار میل کنید. این ملک همچنین خدمات منوی و منوی مخصوص رژیم را ارائه می دهد.

ناهارهای بسته بندی شده را نیز می توان ترتیب داد.

در هتل می توانید بیلیارد بازی کنید. تاج محل با Ramada Plaza Agra از 3.7 مایل فاصله دارد ، در حالی که مهتاب باغ 4.3 مایل از این ملک فاصله دارد. فرودگاه آگرا 8.1 مایل با هتل فاصله دارد.

نقشه:

گالری تصاویر هتل :