نام هتل :

Crowne Plaza Delhi Rohini hotel

توضیحات هتل :

Crowne Plaza New Delhi Rohini دارای اتاق های معاصر ، گزینه های ناهار خوری خوب ، استخر روباز و موارد دیگر. هتل تضمین می کند که میهمانان به نبض دهلی متصل باشند و در مجاورت مجتمع های خرید ، سرگرمی های محلی ، مقصد تفریحی و مؤسسات درمانی قرار بگیرند. اتاق های Crowne Plaza New Delhi Rohini دارای کفپوش چوبی ، میز کار بزرگ ، تلویزیون LED و مینی بار است.

همه سرویس بهداشتی مجهز به وان و سشوار هستند.

رستوران ها و بارهای برنده جایزه در Crowne Plaza New Delhi Rohini ترکیبی از طراحی های خلاقانه ، ناهار خوری خوب و خدمات عالی است. Spice Art ، یک رستوران مدرن با برنده جایزه هندی ، غذاهای شمالی هند را با طیف گسترده ای از کباب ، کاری و دسرهای دلپذیر سرو می کند. موزائیک ، پناهگاه غذاهای چند غذائی ، انواع بوفه بین المللی و گزینه های a-la-carte با غذاهای هندی ، ایتالیایی چینی و غربی را سرو می کند.

غذاهای خوشمزه انگشتی که به همراه شراب و سایر مضرات جفت می شوند ، می توانید در Connections ، Bar و Lounge از آن لذت ببرید

. میهمانان می توانند در Adya Spa که شامل اسپا درمانی ، سالن و یک مرکز تناسب اندام استراحت کنند.

این ملک خدمات میز 24 ساعته و خدمات خشکشویی را ارائه می دهد. Crowne Plaza New Delhi Rohini در فاصله 50 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی واقع شده است.

جزیره Adventure با فاصله 500 متر و Unity One Mall و Cinepolis به ترتیب 0.6 مایل فاصله دارند

همچنین 0.6 مایل از موسسه سرطان راجیو گاندی و 3.1 مایل از Fortis Health فاصله دارد.

از ایستگاه راه آهن نیو دهلی فاصله دارد.

روهینی برای مسافرانی که به غذا ، فرهنگ و گشت و گذار علاقه مند هستند گزینه مناسبی است.

نقشه:

گالری تصاویر هتل :